اعتراض نکونام سایپایی به پنالتی علیه پرسپولیس

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

جواد نکونام پس از برد سایپا، حق را به پرسپولیسی ها می دهد.

به نقل از روزنامه خبرورزشی ، شماره ۶ سایپا می گوید صالحی روی پنالتی اشتباه کرد چون توپ به سر مدافع قرمزها خورد: «راستش ما هم انتظار نداشتیم پنالتی بگیرد. توپ به سر بازیکن آنها خورد.»

با اینهمه، سایپا و نکونام هم به عملکرد داور معترض هستند. او از رفتاری که صالحی در زمین داشت انتقاد می کند و می گوید در سال های بازیگری اش، تا به حال چنین رفتاری ندیده است: «فکر کنم ثانیه ۳۰ بازی بود که در یک صحنه داور برگشت با حالت بدی گفت یک کلمه حرف بزنید اخطار می دهم. مگر ما کر و لالیم که در زمین حرف نزنیم؟ باید از حق مان دفاع کنیم. اگر ما صحبت می کنیم بالاخره برای این است که اشتباهی رخ ندهد و در نهایت تصمیم با داور است. خود من همیشه سعی می کنم محترمانه صحبت کنم. بازیکنی حق ندارد به داور بی احترامی کند، من خودم اگر ببینم برخورد می کنم. واقعا نباید شرایط طوری باشد که داور هم فکر کند چون سوت و کارت دستش است هر رفتاری کند و ما نتوانیم یک کلمه حرف بزنیم. به خدای هیچ جای دنیا اینطوری نیست و من تا به حال چنین رفتاری را ندیده بودم. ما می گوئیم داوران عربی ضعیفترند. دقیقا همینطور است ولی شما حتی از ضعیف ترین داوران عربی همچنین برخوردی نخواهید دید.»

اخبار مرتبط