اعزام استادان دانشگاه پیام نور به عتبات

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

کریم نجفی برزگر معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور با اشاره به اعزام هزار و ۵۰ نفر از استادان و دانشجویان این دانشگاه به عتبات اظهار داشت: برای اولین بار به صورت هماهنگ ثبت نام متقاضیان عتبات به تمام مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور اطلاع رسانی شد که با استقبال کم نظیر ثبت نام شدگان مواجه شدیم.

وی ادامه داد:۴ کاروان در قالب دو کاروان ویژه اساتید و کارکنان و دو کاروان ویژه نخبگان حوزه فناوری نانو و ابتکارات و اختراعات از سازمان مرکزی دانشگاه به عتبات مشرف می شوند.

معاون فرهنگی،اجتماعی دانشگاه پیام نور یاد آور شد: بحث ولایت شناسی و ولایت پذیری مهمترین موضوع در تشرف به سرزمین عتبات عالیات بوده چرا که هر آنچه که به بشریت منتقل می شود از اهل بیت و انسان های کامل است و هر عبادتی که انسان بخواهد با آن به کمال برسد شرط آن پذیرش ولایت است.

وی گفت: هدف از این برنامه ها آن است که یک فرصت مناسبی ایجاد شود تا زائران بتوانند از انوار اهل بیت عصمت و طهارت(علیه السلام)بهره مندی خاص در کنار ابعاد سیاسی و اجتماعی داشته باشند.

اخبار مرتبط