نیکان

اعزام دانشجویان به سفر‌های زیارتی با هزینه حداقلی

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مسلمی از برنامه ریزی برای ایجاد بسته‌های خاص زیارت دانشجویی در قالب سفر‌های اردویی و با حداقل هزینه خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، محسن مسلمی، معاون پشتیبانی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: با توجه به رسالت فرهنگی- مذهبی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها در بحث اسلامی کردن فضای دانشگاه‌ها، بحث زیارت دانشجویی، سالیانی است که به این مجموعه سپرده شده است. مدت زمان مدیدی در عمره فعال بودیم، اما خلاء زیارت عتبات احساس شد و با راه اندازی عتبات دانشگاهیان و در ادامه این مسیر معنوی، در زیارت سوریه هم فعال شدیم.

او گفت: با توجه به افزایش قیمت دلار و هزینه‌ها دنبال این هستیم که بسته‌های خاص زیارت دانشجویی در قالب سفر‌های اردویی ایجاد کنیم و تحت پوشش سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری با قیمت حداقلی، دانشگاهیان را به سفر‌های زیارتی اعزام کنیم.
معاون پشتیبانی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان ادامه داد: مجموعه ستاد، سفر زیارتی مشهد را در قالب اردوی از بهشت تا بهشت ویژه عمره گذاران دانشجو و زیارت اولی‌ها را قبلاً برگزار کرده و هدفمان این است که این سفر‌ها با حداقل هزینه برای دیگر دانشجویان نیز برگزار شود و در این راه بتوانیم با همکاری مجموعه‌های مربوطه از خدمات زمینی، ریلی، طبخ غذا، اسکان و … در اعزام زائرین دانشگاهی به سوریه، مشهد و سفر اربعین نیز بهره‌مند شویم.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار