اعلام جزئيات برنامه درسي دانشجويان فرهنگيان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون آموزشي تحصيلات تكميلي فرهنگيان از جزييات برنامه درسي مصوب دانشجويان ورودي ٩١ خبر داد.
نعمت الله موسي پور معاون آموزشي تحصيلات تكميلي دانشگاه فرهنگيان در گفت و گو با خبرنگار خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان ، در خصوص واحد هاي درسي دانشجويان ورودي ٩١ دانشگاه فرهنگيان اظهار داشت:به استناد ماده ٢٣ و تبصره هاي دو و سه آن با توجه به اهداف تقويتي دانشگاه حداقل ٣٥ واحد درسي مشتمل بر دروس معارف ديني بايد بگذرانند همچنين دانشجويان مقطع كارشناسي نيز طبق برنامه آموزشي مصوب ٨ واحد درسي به عنوان كارآموزي را بايد به صورت تدريس بگذرانند.
معاون آموزشي تحصيلات تكميلي دانشگاه فرهنگيان در ادامه بيان كرد:٤٣ واحد درسي فوق به عنوان حداقل واحدهاي الزامي است كه بايد به برنامه ها اضافه شود كه دانشگاه فرهنگيان با مكاتبه به دبيرخانه شوراي عالي انقلاب فرهنگي موفق به تصويب برنامه اي شد كه بر مبناي آن ١٦ واحد عمومي جزئي از ٣٥ واحد دروس محاسبه شود همچنين واحدهاي تمرين نيز مطابقت داده مي شود و در همين راستا ٢٠ واحد از ميان ٤٣ واحد كاسته مي شود.
وي اذعان كرد:براي ٤٣ واحد مذكور يا بايد برنامه ها بازنگري شوند يا در انتها به برنامه هاي درسي اضافه شوند كه از تاريخ اول تيرماه سال ٩٣ بازنگري برنامه ها آغاز و در بهمن ماه سال ٩٣ به تصويب رسيد كه پس از آن تمام دروس مصوب براي ورودي هاي ٩٤ به بعد در برنامه مصوب درسي گنجانده شد تا از مشكلات بكاهد.
موسي پور با اشاره به اين كه مهلت گذراندن دروس پيش از مكاتبه دانشگاه و شوراي عالي انقلاب فرهنگي در طي دو سال اول تحصيلي بود، عنوان كرد:دانشجويان ورودي هاي ٩٤ به بعد طبق برنامه مصوب دروس تمرين و معارف مي توانند دروس را در طي ٤ سال تحصيلي بگذرانند.

اخبار مرتبط