اعلام زمان ثبت نام و انتخاب واحددانشگاه‌های غیر انتفاعی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

علی آهون‌منش رئیس اتحادیه دانشگاه‌های غیر انتفاعی و مؤسسات غیر دولتی  با اشاره به تقویم آموزشی سال تحصیلی جدید اظهار داشت: زمان ثبت‌نام و انتخاب واحد این دانشگاه بر طبق دستور‌العمل ابلاغی‌ وزارت علوم از ۲۳ شهریور ماه در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برای دانشجویان ورودی قدیم صورت می‌گیرد و انتخاب واحد افراد جدید الورود طبق دستور‌العمل سازمان سنجش و پس از اعلام نهایی اسامی قبول‌شدگان انجام می‌شود.

وی یادآور شد:حذف واضافه در دانشگاه‌های غیر انتفاعی دو هفته پس از شروع سال تحصیلی جدید صورت می‌گیرد که هر دانشگاه ۱۶ جلسه آموزش را برای دانشجویان مد نظر قرار داده است.

آهون‌منش عنوان کرد: بودجه عمرانی دانشگاه غیر انتفاعی به دلیل کاهش دانشجویان از بین رفته است و اگر واحدی هزینه‌های آموزشی جاری خود را پرداخت کرد به شرط باقی بودن مبلغی از آن را در اختیار بخش توسعه عمرانی دانشگاه‌ها و مقوله پژوهش می‌گذارد.

وی عنوان کرد: برای دانشجویان مقطع ارشد با تصویب هیئت امنای هر دانشگاه مبلغی را به عنوان طرح‌های پژوهشی پایان‌نامه و شکایات در نظر گرفته شده که به دلیل کمک نکردن وزارت علوم به این دانشگاه خصوصی این میزان در سال اخیر به دلیل افزایش هزینه‌های جاری بسیار کاهش یافته است.

اخبار مرتبط