استخدام سرپرست فروش

اعلام زمان جدید نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

اداره کل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، زمان جدید ثبت نام برای نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، زمان جدید ثبت «نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر» ورودی ۹۹ دانشگاه های علوم پزشکی در روزهای ۸ تا ۱۲ آذر ماه ۹۹ تعیین شد.

دانشجویان شاهد و ایثارگر قبولی آزمون سراسری سال ۹۹ رشته های گروه علوم پزشکی متقاضی انتقال می توانند از ۸ تا ۱۲ آذرماه ۹۹ با مراجعه به سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سامانه ثبت نام کنند.

دانشجویان متقاضی ثبت نام لازم است حتماً ابتدا در دانشگاه مبدأ، ثبت نام کرده و پس از دریافت شماره دانشجویی به سامانه نقل و انتقال مراجعه کنند.

با توجه به زمان بر بودن فرآیند بررسی درخواست های متقاضیان لازم است دانشجویان تا اعلام قطعی نتایج بررسی ها، بر اساس مقررات دانشگاه مبدأ خود، به تحصیل خود (مجازی یا حضوری) مشغول باشند.

نتایج موافقت و یا عدم موافقت با درخواست انتقال دانشجو، از طریق پیامک به دانشجو و از طریق سامانه مربوطه به دانشگاه های مبدا و مقصد اطلاع رسانی می شود.

در هیچکدام از مراحل نقل و انتقال دانشجویان، نیازی به مراجعه حضوری به ستاد مرکزی وزارتخانه و دانشگاه نیست و توصیه می شود با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کووید ۱۹، دانشجویان صرفاً از طریق پیامک و سامانه منتظر اعلان نتیجه بمانند.

«سامانه ارتباط نزدیک» اداره کل امور شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت پاسخگوی دانشجویان شاهد و ایثارگر خواهد بود.

دسترسی به «سامانه نقل و انتقال» از طریق آدرس http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir امکان پذیر است و متقاضیان صرفاً در زمان تعیین شده ۸ تا ۱۲ آذر ماه می توانند به وارد شوند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار