اعلام زمان پایان کار امروز ادارت خوزستان در ساعت 13

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به دلیل گرمای هوا و تداوم پدیده شرجی، و در راستای اجرای مصوبه کاهش ساعت اداری، زمان اتمام کار کلیه ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های خوزستان امروز ساعت ۱۳ خواهد بود.

در اطلاعیه اداره‌کل مدیریت بحران استانداری خوزستان خطاب به فرمانداران استان آمده است: “با عنایت به تصمیم شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در خصوص مصرف بهینه برق ادارات، کاهش پیک باری شبکه برق و با توجه به پیش‌بینی هواشناسی خوزستان در خصوص وقوع دما و رطوبت بالا (پدیده شرجی) در تعداد زیادی از شهرستان‌ها و همچنین اعلام شرکت‌های برق منطقه‌ای و توزیع نیروی برق خوزستان در خصوص احتمال محدودیت و بروز اختلالات در شبکه برق به دلیل افزایش بار شبکه و به منظور کمک به مدیریت مصرف برق و کاهش پیک باری در شهرستان‌های با دمای بالا، زمان اتمام کار کلیه ادارات، دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های سطح استان بجز مراکز عملیاتی، خدماتی، امدادی، بهداشتی و درمانی، بیمارستان‌ها و مراکز آتش‌نشانی در روز شنبه (۱۳ شهریورماه) ساعت ۱۳ اعلام می‌گردد.

دستور فرمائید در این خصوص اقدام لازم معمول و نتیجه را به این اداره کل اعلام نمایند.”

اخبار مرتبط