اعلام ظرفیت جدید در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برای داوطلبان خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی براي پذيرش دانشجو در بعضی رشته‌محل‌های مورد نیاز آموزش‌و‌پرورش خوزستان اعلام ظرفيت نموده و متقاضی تکمیل ظرفیت بعضی از رشته‌های خود شده‌اند.

كليه داوطلبان استان خوزستان كه در آزمون سراسري سال ۱۳۹۵ شركت نموده و در جلسه آزمون حاضر بوده‌اند، می‌توانند در تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی شرکت کنند.

بر اساس این اطلاعیه دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی براي پذيرش دانشجو در بعضی رشته‌ محل‌های مورد نیاز آموزش‌و‌پرورش استان اعلام ظرفيت نموده و متقاضی تکمیل ظرفیت بعضی از رشته‌های خود شده‌اند.

لذا کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون با نمره‌کل مساوي و يا بیشتر از یک (با توجه به كارنامه نتايج علمي اوليه) می‌توانند براساس ضوابط و شرايط مندرج در اين اطلاعيه و دفترچه‌هاي راهنماي شماره ۱ و ۲ و ساير اطلاعيه‌هاي مربوط، از روز يك‌شنبه، بیست‌و‌سوم تا بیست‌و‌ششم آبان‌ماه ۹۵ به سايت اينترنتي اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و ضمن دانلود کدرشته‌هاي اعلام‌شده (صفحه‌های ۱‌، ۷‌، ۱۶، ۱۷‌، ۲۴‌، ۲۵‌، ۲۶‌، ۳۲ و ۳۳ جداول جدید رشته‌های اعلام‌شده‌)‌، نسبت به ثبت‌نام و تكميل فرم انتخاب رشته به روش اينترنتي، اقدام کنند.

اخبار مرتبط