اعلام نتایج آزمون‌های دانشگاه آزاد از طریق تلفن گویا

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد می‌توانند جهت دریافت شماره داوطلبی و پرونده خود، با شماره ۴۷۴۳ تماس بگیرند و با شماره گیری کلید شماره ۳، اطلاعات خود را دریافت کنند.

به گزارش مهر، مجتبی علوی فاضل درباره بازیابی شماره پرونده و داوطلبی کلیه مقاطع دانشگاه آزاد گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد می توانند برای دریافت شماره داوطلبی و پرونده خود با شماره ۴۷۴۳ تماس حاصل کنند و با شماره گیری کلید شماره ۳، اطلاعات مورد نظر را دریافت کنند.

وی افزود: این سرویس برای داوطلبان دوره های دکتری پژوهش محور و دکتری آموزشی- پژوهشی نیز فراهم شده است، لذا داوطلبان این ۲ مقطع می توانند با شماره مورد نظر تماس برقرار کنند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خاطر نشان کرد: داوطلبان ورود به دانشگاه در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد هم امکان استفاده از این سرویس را دارند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد افزود: داوطلبان در کلیه مقاطع به وب سایت http://www.azmoon.org مراجعه و سؤال خود را در قسمت پرسش و پاسخ مطرح کنند، تا کارشناسان به آنها پاسخ دهند.

اخبار مرتبط