اعلام نتایج آزمون ارشد پزشکی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مسئول آزمون‌سازی مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از اعلام کارنامه علمی آزمون کارشناسی ارشد پزشکی و آغاز انتخاب رشته داوطلبان مجاز از ساعت ١٦ روز سه شنبه، هشتم تیر خبر داد.

دکتر مجید اکبری با اعلام این مطلب اظهار کرد: داوطلبان مجاز به انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از ساعت ١٦ روز سه شنبه تا ساعت ١٠ صبح روز ١٢ تیرماه سال جاری فرصت دارند با مراجعه به سایت www.sanjeshp.ir نسبت به انتخاب رشته‌محل اقدام کنند.

وی در ادامه افزود: بیش از ١٧ هزار نفر داوطلب، مجاز به انتخاب رشته هستند و می‌توانند تا ١٠٠ اولویت رشته‌محل از رشته‌های مجاز مرتبط با رشته اصلی خود را انتخاب کنند.

دکتر اکبری با بیان این‌که حدود ٧٣ درصد از داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون ارشد پزشکی امسال خانم بودند، گفت: از مجموع ٧٣ هزار نفر شرکت‌کننده در ٧٩ رشته، حدود ٥٣ هزار نفر خانم‌ و مابقی شرکت‌کنندگان از آقایان بوده‌اند.

مسئول آزمون‌سازی مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پایان اظهار داشت: نتایج نهایی این آزمون، سوم شهریورماه جاری اعلام خواهد شد.

داوطلبان آزمون ارشد پزشکی روزهای ٢٣ و ٢٤ اردیبهشت ماه جاری در ٧٩ رشته و ۵۶ مجموع رشته گروه پزشکی به رقابت پرداختند و در این آزمون به دانشجویان اجازه شرکت هم‌زمان در ۲ رشته تحصیلی داده شد.

اخبار مرتبط