رزومه

آرمان چای لاغری

اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس تیزهوشان تا ۳ روز آینده

دسته ها: اخبار استان اخبار

نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان) خوزستان در پایه‌های هفتم و دهم تا ۲، سه روز آینده هم‌زمان با سراسر کشور از طریق سایت سناد اعلام خواهد شد.

جمال حیدری رئیس اداره استعدادهای درخشان اداره‌کل آموزش‌وپرورش خوزستان اظهار کرد: نتایج آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان متوسطه اول و دوم استان به سامانه سناد وارد شده است اما به دلیل بارگذاری نتایج کل کشور در سامانه، تا ۲، سه روز آینده اعلام عمومی خواهد شد.

وی با بیان این‌که ثبت‌نام دانش‌آموزان برای آزمون استعدادهای درخشان امسال از طریق سایت سناد صورت گرفته بود، گفت: اعلام نتایج نیز از طریق همین سایت خواهد بود؛ داوطلبان باید با استفاده از شماره داوطلبی و کدملی خود وارد سامانه شده و نتایج را مشاهده کنند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان اداره‌کل آموزش‌وپرورش خوزستان عنوان کرد: امسال در ورودی پایه هفتم چهار هزار و ۶۱۳ داوطلب پسر در ۲۵ حوزه و چهار هزار ۱۹۸ داوطلب دختر در ۲۳ حوزه آزمون در استان به رقابت پرداختند؛ همچنین در پایه دهم ۲ هزار و ۱۹ داوطلب پسر در ۱۷ حوزه و ۲ هزار و ۹۰ داوطلب دختر در ۱۷ حوزه در آزمون استعدادهای درخشان شرکت کردند.

اخبار استان اخبار