اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه‌دولتی خوزستان تا یک ماه آینده

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس اداره سنجش و ارزشیابی اداره‌کل آموزش‌وپرورش خوزستان از اعلام نتایج آزمون ورودی پایه‌های هفتم و دهم مدارس نمونه‌دولتی استان حداکثر تا یک‌ماه آینده خبر داد.

آزمون ورودی مدارس نمونه‌دولتی ساعت ۹ صبح روز جمعه، ۲۸ خردادماه در ۲۵ حوزه اصلی و ۱۶۰حوزه فرعی و با شرکت ۲۸ هزار و ۵۸۴ داوطلب در سراسر استان برگزار شد.

محمدعلی مریدی رئیس اداره سنجش و ارزشیابی اداره‌کل آموزش‌وپرورش خوزستان با اشاره به برگزاری این آزمون گفت: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی پایه هفتم متوسطه مدارس نمونه‌دولتی از ۳۰ فروردین آغاز شد و تا نیمه اردیبهشت‌ماه ادامه داشت؛ نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه‌دولتی حداکثر تا یک‌ماه آینده اعلام می‌شود.

خوزستان دارای ۳۰ آموزشگاه نمونه‌دولتی در پایه هفتم به‌صورت شبانه‌روزی و روزانه با ظرفیت پذیرش ۲ هزار و ۴۰۹ دانش‌آموز و ۳۱ آموزشگاه در پایه دهم به‌صورت شبانه‌روزی و روزانه با ظرفیت پذیرش سه هزار و ۴۲۰ دانش‌آموز است؛ همچنین یک هنرستان شبانه‌روزی فنی و حرفه‌ای با ظرفیت پذیرش ۱۰۸ نفر در پایه دهم در استان وجود دارد.

اخبار مرتبط