اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد پزشکی در هفته اول تیر

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از انتشار نتایج اولیه و زمان شروع انتخاب رشته پذیرفته‌شدگان آزمون ارشد پزشکی در هفته اول تیرماه جاری خبر داد.

دکتر محمدحسین پورکاظمی با اعلام این مطلب اظهار کرد: شرکت‌کنندگان در آزمون ارشد پزشکی ۹۵ هفته اول تیرماه جاری می‌توانند با مراجعه به سایتwww.sanjeshp.ir نتایج اولیه آزمون را مشاهده و در صورت مجاز بودن انتخاب رشته کنند.

وی با بیان این‌که ۷۳ درصد از داوطلبان شرکت‌کننده در آزمون ارشد پزشکی امسال خانم بودند، تصریح کرد: از مجموع ۷۲ هزار و ۹۸۹ نفر شرکت‌کننده در ۷۷ رشته حدود ۵۳ هزار نفر یعنی معادل ۷۳ درصد از شرکت‌کنندگان خانم‌ها و مابقی آقایان بودند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پایان گفت: داوطلبان آزمون ارشد پزشکی ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت‌ماه جاری در ۷۷ رشته و ۵۶ مجموع رشته گروه پزشکی به رقابت پرداختند؛ در این آزمون به دانشجویان اجازه شرکت هم‌زمان در ۲ رشته داده شد.

اخبار مرتبط