اعلام نتایج نقل ‌و انتقال معلمان در خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، سیروس خدادادی اظهار کرد: در استان ۶۳ هزار معلم در ۴۱ منطقه آموزشی مشغول به تدریس هستند و به‌طور کلی امسال ۳ هزار و ۲۰۰ نفر درخواست انتقال درون‌استانی داشتند که با ۵۶۰ درخواست موافقت شد.

وی افزود: امکان تجدیدنظر نیز برای متقاضیان تا ۲۸ تیرماه وجود دارد و نتایج تجدیدنظر در نیمه اول مردادماه اعلام می‌شود.

خدادادی بیان داشت: معلمان می‌توانند با مراجعه به سایت www.enteghalat.com از نتایج درخواست خود مطلع شوند. همچنین نتایج نقل‌وانتقالات برون‌استانی اواخر تیرماه اعلام می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش خوزستان در خصوص شرایط موافقت با درخواست‌های متقاضیان انتقال درون‌استانی، تصریح کرد: این افراد باید دارای ۵ سال سابقه کار باشند؛ همچنین متقاضیان انتقال استثنایی (مبتلایان به بیماری‌های صعب‌العلاج، متاهلین و …) نیز در صورت داشتن ۳ سال سابقه کار در اولویت هستند.

اخبار مرتبط