رزومه

آرمان

اعلام نتایج نهایی ۱۱ کد رشته خاص داوطلبان آزمون سراسری ۹۶

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

اعلام نتایج نهایی 11 کد رشته خاص داوطلبان آزمون سراسری 96

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور، از اعلام نتایج نهایی داوطلبان قبولی آزمون سراسری ۹۶ که ۱۱ کد رشته محل های خاص را انتخاب کرده اند، خبر داد.

حسین توکلی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه فرنگی ایرنا، کد رشته های خاص را شامل کد ۱۱، ۱۲، ۱۴، ۱۵ ، ۱۷ ، ۲۸ ، ۲۰، ۲۱ ، ۲۲ ،۲۳ و ۲۴ عنوان کرد.
وی افزود: اطلاعیه ۲۹ مهر ماه ۹۶ پیرو اطلاعیه‌ ای ۲ مهر ماه ۹۶ برای آن دسته از داوطلبان آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ که در زمان اعلام نتایج نهایی برای آنها یکی از کدهای مذکور اعلام شده بود، منتشر شد.
مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد: با توجه به انجام مراحل مصاحبه و گزینش برای معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت این کدرشته‌ها، اسامی پذیرفته شدگان نهایی این کد رشته‌ها از بعد از ظهر امروز(شنبه) بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.
وی گفت: پذیرفته شدگان نهایی این کدرشته‌ها می‌توانند برای ثبت نام در روزهای دوشنبه و سه ‌شنبه اول و دوم آبان ماه با در دست داشتن مدارک لازم به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند.
توکلی افزود: تمام پذیرفته‌شدگان باید در موعد مقرر به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند و عدم مراجعه به موقع برای ثبت‌نام، به منزله انصراف بوده و اعتراضی پذیرفته نخواهد شد. همچنین در صورتی که برای این افراد قبولی دیگری در شهریور ماه اعلام شده باشد، قبولی قبلی کان لم یکن (لغو) شده و پذیرفته‌شدگان باید در رشته قبولی جدید ثبت‌نام کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار