افتتاح نمایشگاه اتوماسیون اداری و کامپیوتر در اهواز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

اولین نمایشگاه اتوماسیون اداری، کامپیوتر، ارتباطات و فناوری اطلاعات ( اتوکام) با حضور ۳۰ شرکت تولیدی روز گذشته، سوم بهمن‌ماه در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های خوزستان در اهواز افتتاح شد.

این نمایشگاه تا هفتم بهمن ماه برپا است و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ هر شب از این نمایشگاه بازدید کنند.

این نمایشگاه با حضور شرکت‌هایی از استان‌های خوزستان، اصفهان، تهران و خراسان رضوی در سالن امام رضا (ع) بر پا شده است.

در این باره عبدالله پاک سرشت، رییس سازمان صنفی رایانه‌ای خوزستان (نصر) اظهار کرد: این نمایشگاه با همکاری این سازمان و حمایت های دفتر فناوری اطلاعات استانداری و پلیس فتا و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و پارک علم و فناوری برپا شده است.

وی افزود: این سازمان در شروع کار و فعالیت خود در سال گذشته ۱۶ عضو داشته که در سال جاری تعداد اعضای آن به ۴۶۰ عضو رسیده است.

پاک سرشت تصریح کرد:این نمایشگاه با هدف ایجاد تفکر نو در مبحث برگزاری نمایشگاه های حوزه فناوری اطلاعات برپا شده است که در این نمایشگاه غرفه ها دستاوردها، خدمات و تکنولوژی خود را در معرض نمایش گذاشته‌اند.