رزومه

آرمان

افزایش تسهیلات اشتغالزایی بانک ملی ایران به مددجویان کمیته امداد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

افزایش تسهیلات اشتغالزایی بانک ملی ایران به مددجویان کمیته امداد

بانک ملی ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره) تفاهمنامه همکاری پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این نهاد را به ارزش ۹۰۰ میلیارد تومان به امضا رساندند.
به گزارش اهواز نیاز به نقل از ایسنا، این تفاهمنامه با حضور محمدرضا حسین‌زاده مدیرعامل بانک ملی ایران و پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) به امضا رسید.
مدیرعامل بانک ملی ایران در مراسم امضای این تفاهم‌نامه گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره) توانسته است در زمینه اشتغالزایی با موفقیت عمل کند و با اعمال نظارت‌های دقیق بر هزینه‌ها زمینه مناسبی را برای توانمندسازی مددجویان خود فراهم آورده است.
وی افزود: به دلیل این عملکرد مطلوب، کمیته امداد امام خمینی (ره) تبدیل به الگویی موفق در اشتغالزایی شده است.
حسین‌زاده تاکید کرد: بانک ملی ایران آماده است تا برای کمک به محرومان از همه ظرفیت‌های خود استفاده کند و برای توانمندسازی مددجویان در کنار کمیته امداد امام خمینی(ره) باشد.
سید پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات بانک ملی ایران برای حمایت از مددجویان گفت: سال گذشته تسهیلات اشتغالزایی بانک ملی ایران ۳۰۰ میلیارد تومان بود که با تعامل سازنده این بانک، امسال این تسهیلات به ۹۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.
فتاح تاکید کرد: بانک ملی ایران در سال‌های گذشته نیز قدم‌های مهمی را برای پرداخت تسهیلات اشتغالزایی برداشته است که جا دارد از همکاری مطلوب این بانک قدردانی کنم.
وی افزود: در شش سال گذشته بانک ملی ایران یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی و توانمندسازی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) پرداخت کرده که این میزان تسهیلات موجب خروج ۱۳۰ هزار خانوار از چرخه حمایتی این نهاد شده است.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار