افزایش شهریه های آزاد؛ فقط برای جدیدی ها

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

دانشجویان جدید الورود دانشگاه آزاد مشمول افزایش شهریه می شوند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی امروز در حاشیه سفر به خراسان شمالی و مراسم رونمایی از یادمان دو شهید گمنام در واحد بجنورد با بیان اینکه افزایش شهریه ها فقط شامل ورودی های جدید می شود، گفت: برای دانشجویان جدید الورود رشته های غیر پزشکی شهریه ثابت و متغیر ۱۵ درصد افزایش می یابد.

– کاهش متقاضیان کاردانی و کارشناسی آزاد

– افزایش پذیرش تحصیلات تکمیلی آزاد

میرزاده همچنین با اشاره به کاهش متقاضیان تحصیلات دوره کاردانی و کارشناسی افزود: ظرفیت واحد های دانشگاه آزاد به سمت افزایش پذیرش متقاضیان تحصیلات تکمیلی می رود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اکنون دانشگاه آزاد ۵۶ درصد تحصیلات تکمیلی کشور را در اختیار دارد که برای حفظ شتاب علمی کشور توسعه تحصیلات تکمیلی، ایجاد مراکز رشد و بستر سازی برای پارک علمی و فناوری در اولویت قرار گرفته است.

انحصار مشکل آفرین آزمون تافل در تهران

میرزاده با بیان اینکه برگزاری انحصاری آزمون تافل در تهران مشکلاتی برای دانشجویان دوره دکترا ایجاد کرده است، گفت: برگزاری این آزمون ها به استان هایی که امکانات و مجوز های لازم را داشته باشند محول می شود.

اخبار مرتبط