استخدام چهار کارمند خانم

امتحانات نیمسال کرونایی علمی کاربردی ها چگونه برگزار شد؟

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر از پایان برگزاری آزمون‌ متمرکز پایان نیم سال دوم ۹۹-۹۸ این دانشگاه که به صورت غیرحضوری (برخط ) بود، داد.

به گزارش ایسنا، دکتر محسن محمدزاده معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به پایان برگزاری آزمون‌ متمرکز پایان نیم سال دوم ۹۹-۹۸ این دانشگاه که به صورت غیرحضوری (برخط ) برگزار شد، گفت: روند برگزاری آزمون‌ متمرکز پایان نیم سال دوم ۹۹-۹۸ این دانشگاه که به صورت غیرحضوری (برخط) از تاریخ ۱۱ مردادماه شروع و در ۱۷ مردادماه سالجاری پایان پذیرفت.

وی گفت: آزمون‌های متمرکز پایان ترم دوره‌های علمی کاربردی در نوبت دوم سال تحصیلی ۹۹-۱۳۹۸ طی هفت روز متوالی با ۲۳ عنوان دروس مهارت مشترک و عمومی در دو مقطع کاردانی (۱۴ درس) و کارشناسی (۹ درس) که از ساعت ۱۲روز شنبه ۱۱ مردادماه سالجاری مطابق برنامه زمانی اعلام شده و دستورالعمل آزمون به طور همزمان و به صورت غیرحضوری (برخط) در کل کشور آغاز و در تاریخ ۱۷ مردادماه پایان یافت.

دکتر محسن محمدزاده بیان کرد: تمامی فرآیند برگزاری آزمون‌های متمرکز غیرحضوری (برخط ) از طریق “سامانه آزمون متمرکز”، هماهنگ و متمرکز به صورت غیرحضوری (برخط) در ۳۲ استان برای ۲۳ عنوان درس با تعداد ۲۴۴۵۰۸ نفر درس انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی،وی عنوان کرد: در این آزمون‌ها به منظور مساعدت با دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی برای هر عنوان درس دو نوبت آزمون در نظر گرفته شده بود چنانچه دانشجو به هر دلیلی(قطعی برق،اینترنت و..) نتوانست آزمون اول را به پایان برساند می‌توانست در آزمون نوبت دوم شرکت کند.

معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمی کاربردی از همکاری حوزه‌های مختلف ستاد مرکزی این دانشگاه و همچنین پیگیری رابطین آزمون واحدهای استانی و مراکز آموزشی در برگزاری موفق و هماهنگ این دوره از آزمون، تقدیر و تشکر کرد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار