نیکان

امروز آخرین مهلت نقل و انتقال دانشجویان شاهد علوم پزشکی/اعلام نتایج تا نیمه دی ماه

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

نتایج «نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر» دانشگاههای علوم پزشکی تا نیمه دوم دی ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، ثبت نام دانشجویان شاهد و ایثارگر  متقاضی نقل و انتقال ورودی نیم سال دوم (بهمن) امروز ششم دی پایان می پذیرد و پس از پایان مهلت ثبت نام، کمیسیون نقل و انتقال تشکیل و تقاضای دانشجویان بررسی می شود.

بر این اساس، نقل و انتقال دانشجویان صرفا بر اساس اولویت های قانونی و ضوابط اجرایی صورت می گیرد و نتایج موافقت یا عدم موافقت با درخواست دانشجویان در کمیسیون نقل و انتقال، تا «نیمه دوم دی ماه» اعلام می شود.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت؛ نتایج موافقت و یا عدم موافقت با درخواست انتقال دانشجو، صرفاً از طریق «پیامک» به دانشجو و از طریق «سامانه» مربوطه به دانشجو و دانشگاه های مبدا و مقصد اطلاع رسانی می شود ، بنابراین لازم است دانشجویان از مراجعه حضوری به ستاد مرکزی وزارتخانه و دانشگاه ها و برقراری تماس تلفنی در این زمینه خودداری کنند و صرفاً «منتظر اعلان نتیجه از طریق پیامک و سامانه» بمانند.

همچنین دسترسی به «سامانه نقل و انتقال» از طریق آدرس shahedtransmission.behdasht.gov.ir امکان پذیر است و متقاضیان نیم سال دوم (ورودی بهمن ۹۹) که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند، تا روز ۶ دی ماه از طریق سامانه نقل و انتقال به آدرس زیر می توانند ثبت نام کنند. ضمن اینکه  پس از پایان ثبت نام و بررسی مدارک و شرایط متقاضیان، کمیسیون مربوط به نقل و انتقالات تشکیل خواهد شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار