امشب، آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت انتخاب رشته در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه‌متمرکز سال ۹۵ در ساعت ۲۴ امشب ۲۱ فروردین ماه خبر داد.

حسین توکلی با اعلام این خبر اظهارداشت: به کلیه‌ داوطلبانی که تاکنون نسبت به انتخاب رشته در آزمون دکتری اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقی‌مانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org ضمن مطالعه دفترچه راهنما نسبت به انتخاب حداکثر ۵۰ کد‌رشته محل اقدام نمایند.

وی افزود: دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی حد نصاب کد‌رشته‌های خود را از طریق سایت سازمان سنجش و پایگاه اطلاع‌رسانی خود در اواخر دهه اول اردیبهشت‌ماه ارائه می‌کند. لذا داوطلبان ضرورت دارد برای اطلاع از حد نصاب کد‌رشته محل‌ها و سایر اقدامات به این اطلاعات مراجعه نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتخاب رشته ۵۷ هزار و ۱۰۶ نفر تا ساعت ۸ صبح امروز خبر داد و گفت: همچنین تا ساعت ۸ صبح امروز از تعداد ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ داوطلب حاضر در جلسه آزمون ۱۲۲ هزار و ۱۳۳ داوطلب نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام کردند.

اخبار مرتبط