نیکان

امشب آخرین فرصت ثبت نام در پذیرش بدون آزمون کاردانی به کارشناسی

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

سخنگوی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام و انتخاب رشته در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) کاردانی به کارشناسی امشب ۲۰ دی ۹۹ پایان می یابد.

فاطمه زرین آمیزی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: براساس مصوبه بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو ۲۲ مهر ۹۹ مقرر شد برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته‌محل‌هایی که در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۹ تکمیل نشده، پذیرش براساس سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) برای نوبت بهمن ماه صورت گیرد.

وی افزود: شرایط ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی (معدل فوق دیپلم) کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال ۱۳۹۹ دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام شده است.

سخنگوی سازمان سنجش گفت: با توجه به اعلام اصلاحات جدید و به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که تاکنون برای ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شد که متقاضیان بتوانند تا پایان روز شنبه ۲۰ دی ماه ۹۹ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته در این مرحله از پذیرش اقدام کنند.

وی گفت: تاکنون ۱۰ هزار و ۸۰۰ نفر در تکمیل ظرفیت بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار