امکان اعتراض به نتایج ارشد پزشکی همچنان فراهم است

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از رسیدگی دقیق و سریع به تمام اعتراضات ازمون کارشناسی ارشد پزشکی خبر داد.

دکتر محمد حسین پورکاظمی با اعلام این مطلب اظهار کرد: داوطلبان رشته‌های مختلف که به نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی معترض هستند، می‌توانند اعتراضات خود را از طریق پست الکترونیکی مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال کنند.

وی با اشاره به تثبیت ظرفیت پذیرش در آزمون ارشد پزشکی امسال تصریح کرد: برخی از داوطلبان در زمینه احتمال کاهش ظرفیت در آزمون امسال ابراز نگرانی داشتند، اما واقعیت این است که در آزمون ارشد امسال همانند سال گذشته حدود ٦هزار نفر پذیرفته خواهند شد.

دکتر پورکاظمی یادآور شد: سیاست وزارت بهداشت در سال جاری، تثبیت ظرفیت‌ها است و ما در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی امسال بر خلاف سال‌های گذشته افزایش ظرفیت نداشتیم، اما در آزمون دستیاری ٢٠٠ نفر بیشتر از سال گذشته پذیرفته می‌شوند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: تاکنون به تمام اعتراضات دریافتی آزمون کارشناسی ارشد رسیدگی شده و اصلاحات لازم به عمل آمده است.

وی همچنین تصریح کرد: چنانچه داوطلبانی اعتراض داشته باشند، نیاز به مراجعه حضوری نیست و می‌توانند اعتراض خود را صرفا از طریق پست الکترونیکی مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی info@sanjeshp.it ارسال کنند.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: به تک تک اعتراضات داوطلبان با دقت و سرعت رسیدگی خواهد شد و با اطمینان حق هیچ کس تضییع نخواهد شد.

اخبار مرتبط