امکان مجدد ثبت نام در آزمون ارشد پزشکی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی از تمدید مهلت ثبت‌نام برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد پزشکی برای سومین‌بار و تا ساعت ۲۴ امروز، دوشنبه ۲۳ فروردین‌ماه خبر داد.

محمدحسین پورکاظمی با اشاره به آغاز فرآیند ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از اول بهمن‌ماه سال ۹۴،اظهار کرد:مهلت ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از اول بهمن‌ماه سال ۹۴ آغاز شد و با در نظر گرفتن مهلت تمدید‌شده در ۱۴ بهمن‌ماه به پایان رسید. مجددا در تاریخ ۱۱ تا ۱۴ اسفند‌ماه امکان ثبت‌نام برای داوطلبان آزمون مذکور فراهم شد.

وی از ثبت‌نام ۷۲ هزار ۲۷۷ داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی خبر داد و افزود: امکان ثبت‌نام در آزمون مذکور برای بار سوم در روز جاری فراهم شده و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.sanjeshp.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند؛ همچنین داوطلبانی که قبلا ثبت‌نام نموده‌اند نیز می‌توانند در این تاریخ نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی در پایان درمورد زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد پزشکی نیز گفت: این آزمون صبح و عصر پنجشنبه و جمعه ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط