امکان ویرایش مجدد رشته‌های انتخابی آزمون دستیاری فراهم شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از امکان مجدد ویرایش رشته‌های انتخابی آزمون دستیاری پزشکی خبر داد.
دکتر محمد حسین پورکاظمی در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این مطلب اظهار کرد: داوطلبان چهل وسومین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی از ساعت ۱۲ ظهر فردا دوشنبه ۱۵ شهریور تا ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۱۶ شهریور می‌توانند بامراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی http://sanjeshp.ir فرم انتخاب رشته خود را ویرایش کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: در آزمون دستیاری پزشکی امسال ۶ هزار و ۷۹۰ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند که از این تعداد ۳۳۹۰ نفر پذیرفته خواهند شد.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پایان خاطر نشان کرد: به دلیل درخواست تعدادی از داوطلبان امکان ویرایش انتخاب رشته محل آزمون دستیاری برای سومین بار فراهم شد. بنابراین فردا آخرین مهلت برای ویرایش فرم انتخاب رشته این آزمون است و لازم است داوطلبان نهایت دقت را در زمینه ویرایش اطلاعات خود داشته باشند.
به گزارش ایسنا؛ مهلت انتخاب رشته محل چهل سومین آزمون دستیاری پزشکی ۳۰ مرداد به پایان رسیده بود و نتایج نهایی این آزمون نیمه دوم شهریور ماه اعلام می شود.

اخبار مرتبط