انتخاب رشته‌ کارشناسی‌های بدون آزمون و ناپیوسته شهریور برگزار می‌شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

زمان و چگونگی ثبت نام دوره های بدون آزمون کاردانی ، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته و همچنین انتخاب رشته داوطلبان رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی که در آزمون سراسری سال ۹۵ شرکت نموده اند، متعاقبا اعلام خواهد شد.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر بهروز دانشیان، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این خبر گفت: «داوطلبانی که علاقه‌مند ادامه تحصیل در رشته‌های باآزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی هستند باید برای انتخاب رشته در نیمه اول شهریور ماه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند.»
دانشیان در ادامه افزود: «متقاضیان انتخاب رشته‌های با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی بعد از شرکت در این آزمون که ۲۲ مرداد برگزار می شود، می‌توانند شهریور ماه به طور مستقیم در سامانه مذکور انتخاب رشته کنند.»
او در پایان گفت: «متقاضیان رشته‌های بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی نیز می‌توانند در زمان مقرر برای ثبت‌نام به سامانه www.azmoon.org مراجعه کنند.»

اخبار مرتبط