انتشار کارنامه نهایی پذیرفته‌شدگان کنکور تا پنج‌شنبه آینده

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار کارنامه نهایی کلیه پذیرفته‌شدگان و آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری ۹۴ پذیرفته نشده‌اند، در روز پنج‌شنبه آینده ۲۶ شهریورماه خبر داد.

حسین توکلی گفت: برای کلیه پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال ۹۴ که روز گذشته فهرست اسامی آنان روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانیwww.sanjesh.org قرار گرفت و آن‌دسته از داوطلبانی که فرم انتخاب رشته اینترنتی خود را تکمیل نمودند اما پذیرفته نشده‌اند، کارنامه علمی حاوی رتبه داوطلب در هر یک از کد رشته‌محلهای انتخابی بین متقاضیان کد رشته‌محل مزبور در سهمیه مربوط با توجه به نمره کل داوطلب در همان کد رشته‌محل و آخرین نفر پذیرفته‌شده در هر یک از کد رشته‌‌محل‌های انتخابی از پنج‌شنبه آینده ۲۶ شهریورماه روی سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد.

وی از امکان طرح سؤال در مورد نتایج اعلام‌شده خبر داد و افزود: با توجه به کنترل‌های متعدد و بررسی‌های انجام‌شده از صحت نتایج اطمینان حاصل شده است اما با این وجود داوطلبان می‌توانند پس از دریافت کارنامه نهایی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش در صورتی که در خصوص مندرجات کارنامه سؤالی داشته یا در انتخاب رشته خود مرتکب اشتباه شده‌باشند، حداکثر تا تاریخ ۱۸ مهرماه منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: کلیه درخواست‌های مربوط به اشتباه در انتخاب رشته صرفا برای این دسته از داوطلبان برای نیمسال دوم دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی قابل بررسی خواهد بود.

توکلی اظهار کرد : همچنین داوطلبان می‌توانند سؤالات خود را با شماره ۰۲۱۴۲۱۶۳ در میان بگذارند.