انتقال 774 معلم به خارج از خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش خوزستان گفت: ۲ هزار و ۵۱۵ نفر از معلمان استان متقاضی انتقال برون‌استانی بودند که با درخواست ۷۷۴ نفر موافقت شد؛ همچنین ۲۶۴ نفر نیز از استان‌های دیگر به خوزستان انتقال یافته‌اند.

سیروس خدادادی ، اظهار کرد: با بیان این‌که نتایج بر اساس نیاز منطقه، استان، آمار و اطلاعات و … توسط سیستم بررسی و اعلام می‌شود، افزود: تلاش کرده‌ایم که با درخواست‌های متقاضیان مبتلا به بیماری‌های خاص یا در حال ادامه تحصیل در استان‌های دیگر موافقت کنیم. البته این نتایج اولیه هستند و در صورت صدور بخشنامه اضطرار از سوی وزارت و اعلام شرایط دیگر نتایج دوباره بررسی می‌شوند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش خوزستان افزود: در صورت ابلاغ بخشنامه اضطرار از سوی وزارتخانه و بررسی مجدد، نتایج مرحله دوم نیز معمولاً نیمه دوم شهریورماه اعلام خواهد شد.

اخبار مرتبط