انعقاد تفاهم‌نامه بین شیلات و دانشگاه علوم‌وفنون خرمشهر

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی، آموزشی و خدماتی بین دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و اداره کل شیلات و آبزی پروری خوزستان دوشنبه در محل اداره کل شیلات خوزستان در اهواز منعقد شد.

مدیرکل شیلات خوزستان در این آیین گفت: این تفاهم نامه در جهت همکاری علمی، و ارائه اطلاعات در خصوص صیدگاه ها، مجمتع های آبزی پروری، مزارع و … به این دانشگاه است.

نبی اله خون میرزایی افزود: آمار و اطلاعات لازم برای انجام مطالعات و پروژه های تحقیقاتی نیز در اختیار این دانشگاه قرار می گیرد و اطلاعات ناقص آنها در زمینه برخی موارد شیلات را برای انجام مطالعات تکمیل می کنیم.

نماینده دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر نیز در این آیین اظهار کرد: این دانشگاه ظرفیت های خوبی در رابطه با مطالعات تحقیقاتی و تبادل اطلاعات دارد و در فرایند اجرایی کارهای آبزی پروری و شیلات و تولید محصول می تواند همکاری خوبی داشته باشد.

وی افزود: استفاده از کارگاه ها و آزمایشگاه های دو طرف و برگزاری همایش ها و کارگاه ها در سطح ملی از مفاد این تفاهم نامه است.

در استان خوزستان ۱۳ هزار و ۷۰۰ هکتار مزرعه پرورش ماهی گرمابی وجود دارد.

فاز ۲ شیلات شهید احمدیان خرمشهر و فاز ۲ مجتمع آزادگان در شهرستان کارون نیز در حال تکمیل است.

اخبار مرتبط