انعقاد تفاهم نامه میان دانشگاه‌های چمران اهواز و لهستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی بین دانشگاه های شهید چمران اهواز و اپوله لهستان در روز چهارشنبه منعقد شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز در خصوص این تفاهم نامه گفت: از جمله مفاد این تفاهم نامه این است که دانشجویان دکترا و کارشناسی ارشد برای یک دوره ۹ ماهه در دانشگاه های یکدیگر تحصیل کنند.

ابراهیم حاجی دولو افزود: شرکت در همایش های بین المللی دانشگاه های شهید چمران اهواز و لهستان، ارائه مقاله در نشریات علمی به زبان انگلیسی و برگزاری دوره های آموزشی ورک شاپ از دیگر موارد این تفاهم نامه است.

وی گفت: معاون پژوهشی و مالی دانشگاه اپوله لهستان روز سه شنبه به اهواز سفر کرد و در نشست رئیسان دانشکده های دانشگاه شهید چمران برای گسترش زمینه های همکاری علمی و تحقیقاتی حضور یافت.

حاجی دولو ادامه داد: اعضای این هیات لهستانی برای بررسی نقاط قوت و زمینه های تخصصی دانشگاه شهید چمران اهواز در این دانشگاه حضور یافتند که گزارشی از مراکز و طرح های تحقیقاتی این دانشگاه به آنها ارائه شد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: هیات لهستانی روز چهارشنبه برای شناخت بیشتر توانمندی های این دانشگاه، از برخی دانشکده های شهید چمران از جمله علوم، ریاضی، ادبیات و اقتصاد دیدن کرد.

وی خاطرنشان کرد: دانشگاه اپوله لهستان از دانشگاه های جامع این کشور است که در راستای بین المللی سازی فعالیت می کند.

دانشگاه شهید چمران بیش از ۵۷۰ نفر عضو هیات علمی دارد و ۱۶ هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.

اخبار مرتبط