ایجاد مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه فنی و حرفه‌ای

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای از بررسی ۶ رشته برای ایجاد مقطع کارشناسی پیوسته در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مسعود شفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای در مراسم رونمایی از طرح ایجاد عضو هیأت علمی فنی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای گفت: برنامه‌های ما در راستای تطبیق کادر آموزشی نتیجه داد و طرح عضو هیأت علمی فنی از جمله این برنامه‌ها که مورد حمایت وزارت علوم نیز قرار گرفت.
وی افزود: حدود هزار و ششصد داوطلب برای تطبیق هیأت علمی داشتیم که هزار نفر شرایط را داشتند و ۷۰۰ نفر از آنها دعوت به مصاحبه شدند. حدود ۵۰۰ نفر مورد پذیرش اولیه قرار گرفتند و ۲۰۰ نفر لیسانس علوم انسانی بودند که مأموریت آنها مشخص نشد.پرونده صد نفر در دست بررسی است و احکام بیش از ۴۰۰ نفر تا مهرماه صادر می‌شود.
وی افزود: تا پایان سال دانشگاه فنی حرفه‌ای حدود هزار عضو هیأت علمی خواهد داشت و ۱۷۰ پرونده در صلاحیت‌های گروهی نیز تشکیل شده که کار بررسی آن تا دو هفته آینده انجام می‌شود.
رئیس دانشگاه فنی حرفه‌ای از بررسی ۶ رشته برای ایجاد مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه فنی حرفه‌ای خبر داد.

اخبار مرتبط