ایجاد ۷۶۲ شغل جدید در بخش تعاون

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

ایجاد ۷۶۲ شغل جدید در بخش تعاون طی سال ۹۳

خبرگزاری ایسنا : در سال گذشته ۳۹ هزار و ۱۸۹ فرصت شغلی و ۱۸ هزار و ۷۶۲ شغل جدید در بخش تعاون به وجود آمده است.
به گزارش خبرنگار ایسنا، بر اساس گزارشهای آماری مرکز آمار و اطلاعات راهبردی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، در سال گذشته ۱۲۰۶ تعاونی فعال در کل کشور به ثبت رسیده که از میان این تعداد تعاونی، استان خوزستان با ۲۳۱ تعاونی بیشترین تعداد تعاونی و لرستان تنها با یک تعاونی کمترین تعاونی را به خود اختصاص داده‌اند.این در حالی است که در استان کهکیلویه و بویر احمد ثبت تعاونی فعال گزارش نشده است.
۱۲۰۶ تعاونی فعال ثبت شده در کشور دارای ۲۱۶۲۴ نفر عضو بوده که برای ۱۸۷۶۲ نفر اشتغالزایی داشته و با سرمایه ۱۲۹۷۵۴ میلیون ریال تاسیس شده‌اند.
استانهای خوزستان با ۲۳۱ تعاونی، فارس با ۱۶۷ تعاونی، خراسان رضوی با ۱۱۴ تعاونی و بوشهر با ۱۰۷ تعاونی دارنده بیشترین تعاونی فعال ثبت شده هستند.
کمترین تعداد تعاونی فعال ثبت شده مربوط به استانهای لرستان با یک تعاونی، زنجان ۶ تعاونی و خراسان شمالی با ۷ تعاونی بوده است.
در بحث اشتغالزایی ایجاد شده در بخش تعاون در سال ۹۳، استان خوزستان با ۲۵۶۹ نفر شاغل بیشترین اشتغال را در سطح استان ایجاد کرده و به طور متوسط در این استان به ازای هر تعاونی ۱۱ نفر مشغول کار شده‌اند.
استان بوشهر با ۲۰۱۶ نفر شاغل در مکان بعد قرار دارد که به طور متوسط به ازای هر تعاونی ۱۹ نفر اشتغال ایجاد شده است.
در خصوص میزان فرصت شغلی ایجاد شده در بخش تعاون در سال ۹۳ نیز خراسان رضوی حایز ایجاد ۴۸۸۲ فرصت شغلی در سطح استان شده و استان فارس با ایجاد ۳۶۳۴ فرصت شغلی در مکان دوم قرار دارد.

دسته بندی:اخبار