ایجاد 35 رشته جدید دکتری و ارشد در دانشگاه آزاد شوشتر

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر با اشاره به وجود بیش از ۱۴۵ رشته فعال در مقاطع مختلف در این دانشگاه‏، از درخواست برای اخذ مجوز پذیرش دانشجو در ۳۵ رشته جدید دکتری و کارشناسی‌ارشد برای مهرماه ۹۵ خبر داد.

دکتر غفار پوربختیار اظهار کرد: در حال حاضر بیش از ۱۴۵ رشته فعال در دانشگاه وجود دارد که از این تعداد ۲۵ رشته در مقاطع تحصیلات تکمیلی (۱۴رشته دکتری تخصصی و ۱۱ رشته کارشناسی ارشد) است‎؛ امسال نیز درخواست مجوز پذیرش دانشجو در ۳۵ رشته جدید دکتری و کارشناسی‌ارشد ارائه شده است که این درخواست در استان تأیید شده و برای پذیرش دانشجو در مهر ۹۵ منتظر اخذ مجوز نهایی از شورای گسترش هستیم.

وی در خصوص تمهیدات دانشگاه برای فراهم آوردن امکانات لازم برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی، گفت: دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید در سه بخش امور رفاهی، آموزشی و پژوهشی از امکانات خاصی برخوردار باشند که دانشگاه در تلاش است با فراهم کردن هر چه بیشتر این امکانات میزان رضایت آن‌ها را از تحصیل در دوره‌های تحصیلات تکمیلی افزایش دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر افزود: در بخش پژوهشی و کتابخانه‌ها واحد مجهزی در دانشگاه ایجاد شده، وضعیت اینترنت دانشگاه نیز مناسب است و دانشجویان می‌توانند با اتصال به پایگاه‌های اطلاعاتی به به‌روزترین یافته‌های علمی دسترسی داشته باشند؛ همچنین سال گذشته بای اولین‌بار دانشجویان دکترای حرفه‌ای و دکترای تخصصی دانشگاه در خوابگاهی با ظرفیت بیش از ۱۰۰ نفر در پردیس دانشگاه اسکان داده شدند.