ایجاد20رشته‌جدیدکاردانی در دانشگاه‌علمی‌کاربردی‌خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس دانشگاه جامع علمی‌‌کاربردی خوزستان از اضافه‌شدن ۲۰ کدرشته جدید کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای در این دانشگاه خبر داد.

دکتر علی‌حسین حسین‌زاده با بیان این‌که در دفترچه‌ی پذیرش کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی در سال تحصیلی جدید ۲۱۷ کدرشته کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای در خوزستان اعلام شده است، اظهار کرد: در رشته‌های کاردانی امسال دانشگاه ۲۰ رشته ازجمله الکترونیک صنعتی، خدمات سلامت، دارویاری، حقوق امور ضابطین قضایی و انتظامات و حراست جدید هستند و اغلب در هر کدرشته ۳۰ تا ۳۵ نفر پذیرش می‌شود.

وی با اشاره به این‌که ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه علمی‌کاربردی از هفتم شهریورماه آغاز شده است و تا ۱۳ شهریورماه ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به تحصیل در این دوره‌ها می‌توانند به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند و با مطالعه دقیق دفترچه در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی خوزستان در خصوص رشته‌های کارشناسی نیز گفت: ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی دانشگاه از ۱۳ شهریورماه آغاز می‌شود، تغییرات کدرشته‌های کارشناسی دانشگاه تا زمان انتشار دفترچه مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط