رزومه

آرمان چای لاغری

ایجاد۲۰رشته‌جدیدکاردانی در دانشگاه‌علمی‌کاربردی‌خوزستان

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

رئیس دانشگاه جامع علمی‌‌کاربردی خوزستان از اضافه‌شدن ۲۰ کدرشته جدید کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای در این دانشگاه خبر داد.

دکتر علی‌حسین حسین‌زاده با بیان این‌که در دفترچه‌ی پذیرش کاردانی دانشگاه علمی‌کاربردی در سال تحصیلی جدید ۲۱۷ کدرشته کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای در خوزستان اعلام شده است، اظهار کرد: در رشته‌های کاردانی امسال دانشگاه ۲۰ رشته ازجمله الکترونیک صنعتی، خدمات سلامت، دارویاری، حقوق امور ضابطین قضایی و انتظامات و حراست جدید هستند و اغلب در هر کدرشته ۳۰ تا ۳۵ نفر پذیرش می‌شود.

وی با اشاره به این‌که ثبت‌نام دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه علمی‌کاربردی از هفتم شهریورماه آغاز شده است و تا ۱۳ شهریورماه ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به تحصیل در این دوره‌ها می‌توانند به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند و با مطالعه دقیق دفترچه در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی‌کاربردی خوزستان در خصوص رشته‌های کارشناسی نیز گفت: ثبت‌نام دوره‌های کارشناسی دانشگاه از ۱۳ شهریورماه آغاز می‌شود، تغییرات کدرشته‌های کارشناسی دانشگاه تا زمان انتشار دفترچه مشخص خواهد شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار