این اپلیکیشن‌ها باتری گوشی شما را می‌بلعند!

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

زود خالی شدن باتری گوشی هوشمند از بزرگ‌ترین معضلاتی است که هر کدام از ما روزانه با آن مواجه می‌شویم.

دلیل آن هم واضح است، اپلیکیشن‌های مختلفی روی گوشی خود نصب و از آنها استفاده می‌کنیم. این اپلیکیشن‌ها جان باتری را می‌گیرند، اما بعضی بیشتر باتری‌خور هستند! چند سال است اپلیکیشن فیس‌بوک به ‌عنوان دشمن درجه‌یک شارژ گوشی‌های هوشمند معرفی می‌شود. تیم نرم‌افزاری Avast هر سه‌ماه یکبار از طریق رصد کردن سه میلیون دستگاه اندرویدی در سراسر دنیا، گزارشی درباره مصرف باتری و انتقال اطلاعات اپلیکیشن‌ها منتشر می‌کند. در این گزارش فقط اپ‌هایی بررسی می‌شوند که از گوگل‌پلی دانلود و حداقل روی ۵۰ هزار دستگاه نصب شده باشند.

طبق تحقیقات آواست، فیس‌بوک همچنان بزرگ‌ترین مصرف‌کننده شارژ گوشی هوشمند شماست. پس از آن، اپ musical.ly در فهرست ده اپلیکیشنی که بیشترین تاثیر را روی مصرف باتری و حجم اینترنت دارند، در جایگاه دوم ایستاده است. این اپ که به وسیله آن می‌توان روی ویدئو کلیپ‌ها صداگذاری کرد، در دو ساعت باتری گوشی گلکسی S6 را خالی می‌کند. اپلیکیشن گوگل‌مپ در رتبه سوم قرار دارد و بعد از آن باید به اپ WhatsCall که یک پیام‌رسان صوتی و تصویری است اشاره کرد. جالب این‌که اپ خبرگزاری انگلیسی دیلی‌میل پنجمین اپ پرمصرف شناخته شده است. اینستاگرام، BBM ،Ynet شرکت بلک‌بری، فیس‌بوک Page manager و پیام‌رسان Facebook Messenger نیز در رتبه‌های ششم تا دهم قرار دارند. همان‌طور که می‌دانید اینستاگرام، فیس‌بوک پیج منیجر و مسنجر فیس‌بوک نیز متعلق به شرکت فیس‌بوک هستند، بنابراین این شرکت سهم بزرگی در مصرف باتری و اینترنت حجمی کاربران دارد.