این هفته خوزستان؛ باد و خاک و شرجی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: ناپایداری وضعیت هوای استان در نواحی شمالی به صورت رگبارهای پراکنده و وزش باد شدید و در مناطق جنوبی به شکل شرجی و وزش تندبادهای لحظه‌ای حداقل تا سه‌شنبه ادامه دارد.

کوروش بهادری اظهار کرد: تا اواسط هفته جاری برای شمال استان خوزستان و نواحی مرتفع و شرقی افزایش ابر، رگبارهای پراکنده، وزش شدید باد و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: برای مناطق جنوبی و شهرهای ساحلی استان نیز پدیده رطوبت (شرجی)، وقوع تندباد لحظه‌ای، باد شدید همراه با گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان افزود: در شبانه‌روز گذشته آبادان و بستان با ۴۴ درجه سانتی‌گراد و دهدز با ۲۲ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط خوزستان گزارش شدند. بیشینه دمای امروز هوای اهواز به ۴۴ و کمینه صبح فردا به ۳۲ درجه سانتی‌گراد می‌رسد.