بارش باران در اکثر نقاط خوزستان از امروز آغاز می‌شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان گفت: در مناطق شمالی و شرقی استان با بارش باران به صورت پراکنده روبه‌رو هستیم اما روزهای یکشنبه و تا چهارشنبه هفته جاری شدت بارش‌ها به همراه رعد و برق در نقاط شمالی و شمال شرقی خوزستان افزایش می‌یابد.

کوروش بهادری اظهار داشت: سامانه‌های هواشناسی از شکل‌گیری یک جو ناپایدار و افزایش ابر از صبح امروز تا اواخر هفته جاری در آسمان استان خبر می‌دهند که با بارش باران در اکثر نقاط خوزستان همراه است.

وی افزود: در مناطق شمالی و شرقی استان با بارش باران به صورت پراکنده روبه‌رو هستیم اما روزهای یکشنبه و تا چهارشنبه هفته جاری شدت بارش‌ها به همراه رعد و برق در نقاط شمالی و شمال شرقی خوزستان افزایش می‌یابد.

مدیرکل سازمان هواشناسی خوزستان با بیان اینکه خوزستان با کاهش دما در روزهای آینده همراه است گفت: نوسانات دمایی اهواز بین ۱۰ تا ۱۸ درجه سانتی‌گراد است و در طول شبانه‌روز گذشته بهبهان و بستان با ۱۹ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین نقاط استان خوزستان بود.