بارش باران در خوزستان تا پایان امروز ادامه دارد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

کوروش بهادری اظهار داشت: نقشه‌های هواشناسی از شکل گیری یک سامانه بارشی از عصر دیروز خبر دادند و بارش‌ها تا امروز سه شنبه ادامه دارد.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان افزود: از اوایل امروز سه شنبه تا بعد از ظهر امروز شاهد بارش بارندگی‌های نسبتا قابل توجه همراه با رعد و برق در شمال و شرق استان هستیم.

وی افزود: بارش برف در نقاط شمالی دور از انتظار نبوده و بر اساس نقشه‌های هواشناسی خلیج فارس تا فردا چهارشنبه مواج پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان خوزستان بابیان اینکه نوسانات دمائی در اهواز بین ۸ تا ۲۰ درجه سانتی‌گراد است، عنوان‌کرد: در شبانه روز گذشته امیدیه و ایذه به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط استان بودند.

موج بارشی در خوزستان از ساعات اولیه صبح امروز در بیشتر شهرهای خوزستان آغاز شده و بارشها به صورت رگبار و ملایم ادامه دارد.

اخبار مرتبط