بارش برف در ارتفاعات ایذه به نزدیکی شهر رسید

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

با توجه به آغاز بارش‌های آخر پاییز در این شهرستان و سطح استان از صبح امروز، هوای زمستانی منطقه را تحت پوشش خود قرار داده است.

با این وجود، سرد شدن چند درجه‌ای هوا و در پی آن بارش برف در ارتفاعات شهرستان باعث زمستانی شدن چهره این منطقه شده است.

هر چند بارش برف در برخی از ارتفاعات شهرستان در بارش هفته گذشته به وقوع پیوسته بود ولی بارش امروز توانست گردنه سراک در نزدیکی این شهر را زیر سفیدی خود قرار دهد و چهره اطراف این شهر نیز رنگ زمستان را در نخستین شب از این فصل به خود بگیرد.

با توجه به بارش برف در نزدیکی شهر، احتمال اینکه کوه مرتفع منگشت که هم اکنون در محاصره ابر‌ها قرار گرفته است برف سنگین را بر قله‌های خود نمایان کند وجود دارد.

این در حالی است که منطقه حاجی کمال دهدز اینک شاهد بارش برف است و شدت این بارش در آن منطقه به دلیل مرتفع بودن سنگین‌تر از شهر دهدز بوده و در صورت ادامه داشتن این بارش‌ها باید شاهد دهدز سفیدپوش بود.

این بارش‌ها در حالی به وقوع پیوسته است که از صبح امروز محور قدیمی ایذه به سمت اصفهان و در محل محور ناغان به ایذه به دلیل بارش برف، تردد‌ها به کندی در حال انجام است.

اخبار مرتبط