رزومه

آرمان

برترین دوندگان ایران معرفی شدند

دسته ها: اخبار

به گزارش جام جم آنلاین از فدراسیون دوومیدانی، رقابت های دوومیدانی آغاز فصل کشور که روز پنج شنبه (۱۰ اردیبهشت ماه) در۲۲ ماده آغاز شده بود، دیروز با معرفی برتر نفرات ۱۱ ماده باقی مانده به پایان رسید.

در این رقابت ها که در ۱۱ ماده و در فضای باز برگزار شد، نتایج زیر توسط دوندگان و پرتابگران کسب شد.

نتایج کامل روز دوم مسابقات دوومیدانی آغاز فصل به این شرح است:

ماده ۲۰۰ متر:

۱- رضا قاسمی ۲۰ ثانیه و ۹۵ صدم ثانیه

۲- سجاد هاشمی ۲۱ ثانیه

۳- محمد چشمه زار ۲۱ ثانیه و ۶۷ صدم ثانیه

ماده ۸۰۰ متر:

۱- مصطفی ابراهیمی یک دقیقه و ۵۲ ثانیه و ۷۱ صدم ثانیه

۲- امیر مرادی یک دقیقه و ۵۳ ثانیه و پنج صدم ثانیه

۳- علی عالمی یک دقیقه و ۵۳ ثانیه و هفت صدم ثانیه

ماده ۴۰۰ متر با مانع:

۱- احمد خنسری ۵۲ ثانیه و ۴۸ صدم ثانیه

۲- جواد شوریابی ۵۲ ثانیه و ۹۳ صدم ثانیه

۳-رضا ملکپور ۵۳ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه

ماده سه هزار متر با مانع:

۱- حسین کیهانی ۸ دقیقه و ۵۶ ثانیه و ۲۲ صدم ثانیه

۲- همایون همتی ۹ دقیقه و ۲ ثانیه و ۴۴ صدم ثانیه

۳- احمد فرود ۹ دقیقه و ۵ ثانیه و ۸۱ صدم ثانیه

ماده پرتاب دیسک:

۱-محمود صمیمی ۶۳ متر و ۸ سانتیمتر

۲- داریوش ولی نیاجو ۵۴ متر و ۴۷ سانتیمتر

۳- رضا صمیمی ۵۳ متر و ۳۸ سانتیمتر

ماده پرش ارتفاع:

۱-کیوان قنبرزاده دو متر و ۱۸ سانتی متر

۲- محمدرضا وظیفه دوست دو متر و ۱۵ سانتی متر

۳- آرین زراکانی دو متر

ماده پرش طول:

۱- سبحان طاهر خانی هفت متر و ۸۰ سانتیمتر

۲- میلاد دریساوی هفت متر و ۶۵ سانتیمتر

۳- رحمان نیکزاد هفت متر و ۴۴ سانتیمتر

پنج هزار متر:

۱- محمد جواد صیادی ۱۴ دقیقه و ۴۱ ثانیه و ۲۰ صدم ثانیه

۲- محمدرضا ابوترابی ۱۴ دقیقه و ۴۵ ثانیه و ۱۲ صدم ثانیه

۳- رحیم دیبایی ۱۴ دقیقه و ۴۷ ثانیه و ۶۳ صدم ثانیه

ماده ۴، ۴۰۰ متر امدادی:

۱- تیم خراسان رضوی سه دقیقه و ۱۴ ثانیه و ۸۹ صدم ثانیه

۲- تیم آذربایجان شرقی «الف» سه دقیقه و ۱۶ ثانیه و دو صدم ثانیه

۳- تیم اصفهان سه دقیقه و ۱۹ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه

ماده دهگانه:

۱- رضا دودانگه ۶۴۱۶ امتیاز

۲- جواد مرعشی ۵۴۲۵ امتیاز

۳- منوچهر حبیبی ۵۱۲۶ امتیاز

در روز نخست این رقابت ها نیز حسن تفتیان در ۱۰۰ متر، سجاد هاشمی در ۴۰۰ متر، مسلم نیادوست در ۱۵۰۰ متر، میلاد سیار در ۱۱۰ متر با مانع، پژمان قلعه نویی در پرتاب چکش، ایوب آرخی در پرتاب نیزه ۷۰ متر، محمدحسن ربانی در پرش با نیزه، میلاد دریساوی در ماده پرش سه گام، حمید زور آورند در ۱۰ کیلومتر پیاده روی و محمدجعفر مرادی در ۱۰ هزار متر عناوین نخست را کسب کردند و تیم استان البرز نیز در ماده ماده ۴ در ١٠٠متر امدادی اول شد.

در پنج ماده برگزار شده در هفتگانه نیز رضا دودانگه با١٣٧١ امتیاز در جایگاه نخست قرار دارد.

نفرات برتر این رقابت ها با نظر کمیته فنی فدراسیون دوومیدانی به مسابقه های قهرمانی آسیا در چین اعزام می شوند.

اخبار