برنامه ماه عسل امید را به زندگی این فوتبالیست برگرداند

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رشد تومور مغزی مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران متوقف شده اما وی همچنان با ترس و استرس زندگی می کند.

ابراهیم تقی پور مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران مدت هاست با یک تومور مغزی دست و پنجه نرم می کند. البته فعلا با اشعه گاما رشد تومور مغزی وی متوقف شده است اما خودش می گوید هنوز با ترس و استرس زندگی می کند هر چند دیگر مانند گذشته با ناامیدی زندگی نمی کند.

تقی پور مدت ها شرایط روحی و روانی خوبی نداشت ولی اکنون با بازگشت امید به زندگی اش خیلی راحت تر زندگی می کند.

او در گفت و گو با فارس می گوید برنامه عسل باعث شده است تا وی امید به زندگی را دوباره پیدا کند. وی می گوید :” برنامه ماه عسل با توجه به مهمان‌هایی که می‌آمدند مرا تحت تاثیر قرار دادند. وقتی دیدم آنها در گذشته چه مشکلاتی داشتند و حالا به شرایط خوبی رسیده‌اند، امید به زندگی‌ما بازگشت. برای این کار باید از احسان علیخانی، مجری برنامه تشکر کنم.”

گفتنی است هر چند تومور مغزی این مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران متوقف شده است اما پزشکان به وی گفته اند تومور همچنان به مغزش چسبیده است.

اخبار مرتبط