استخدام سرپرست فروش

برگزاری آزمون استخدامی فرزندان ایثارگران تا پایان ماه

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد تا پایان بهمن ماه امسال برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در ساری گفت: براساس دستور رییس جمهور و براساس بند ج ماده ۸۷ احکام برنامه ششم توسعه همه فرزندان شهدا و جانبازان بالای ۷۰ درصد باید استخدام شوند و دولت مکلف به اجرای آن شده است.

او با بیان اینکه این آزمون استخدامی حداکثر تا پایان بهمن برگزار می‌شود، افزود:  این آزمون اختصاصی بین فرزندان ایثارگر و شاهد است که اگر برای یک کد استخدامی سه نفر ثبت نام بکنند رقابت بین این افراد خواهد بود.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور  به تشکیل مجازی کمیسیون پزشکی برای کاهش سفر جانبازان به تهران خبر داد و گفت:  این کمیسیون قبلا در تهران به صورت متمرکز برگزار می شد اما با توجه به شیوع کرونا و به منظور  حفظ سلامت جانبازان تصمیم گرفته شد کمیسیون های پزشکی به صورت مجازی در استان ها تشکیل شود.

او با بیان اینکه این کمیسون تاکنون در ۲۴ استان تشکیل شده است ، ادامه داد: کمیسیون مجازی پزشکی اکنون در  آذربایجان مستقر است و  ۲ هفته دیگر در مازندران مشکلات رزمندگان و جانبازان را بررسی می‌کند.

اوحدی افزود: برای نخستین بار با همکاری نیروی قدس سپاه کمیسیون پزشکی برای رزمندگان مدافع حرم تشکیل شد و ۶۰۰ رزمنده زیر پوشش قرار گرفتند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور  گفت: طی تفاهم نامه‌ای با دستگاه های اجرایی مقرر شد زمین برای ساخت هزار واحد مسکونی و شغل برای ۳ هزار نفر از جامعه ایثارگری استان تامین شود.
اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار