برگزاری آزمون استخدامی کتابخانه‌های عمومی خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان خبر داد: برگزاری آزمون استخدامی کتابخانه‌های عمومی خوزستان

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان از برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به صورت همزمان در استان خبر داد.

سید لطف‌الله سپهر ظهر امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری آزمون استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به صورت همزمان در استان خبر داد و اظهار کرد: این آزمون با تعداد ۲۵۶ نفر شرکت کننده در روز جمعه ششم شهریورماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۱ در مجتمع آموزش عالی جهاد دانشگاهی استان برگزار شد.

وی ادامه داد: از شرکت کنندگان این آزمون تعداد ۵۳ نفر پذیرفته خواهند شد که در کتابخانه‌های استان خوزستان مشغول به‌کار می‌شوند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: بیشترین تعداد پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی نهاد کشور با ۵۳ نفر مربوط به خوزستان بوده که این نشان از اهمیت نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و جایگاه این استان در کتابخانه‌های عمومی است. سپهر در پایان بیان کرد: پذیرفته شدگان این آزمون بعد از طی مراحل اداری تا پایان سال جاری جذب کتابخانه‌های عمومی خواهند شد.

اخبار مرتبط