رزومه

آرمان

برگزاری آزمون قضاوت در ۲۲ مرکز استان

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

برگزاری آزمون قضاوت در 22 مرکز استان

معاونت منابع انسانی قوه‌قضاییه طی اطلاعیه‌ای تاريخ پرينت كارت، محل رفع نقص كارت و زمان‌ برگزاري آزمون تصدي منصب قضا در سال ۱۳۹۶ را اعلام کرد.
در اطلاعیه معاونت منابع انسانی قوه‌قضاییه آمده است: بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون تصدی منصب قضاء قوه‌قضاییه در سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور در صبح روز جمعه مورخ ۲۴ آذر امسال در ۲۲ مرکز استان برگزار می‌شود. در این اطلاعیه آمده است: کارت شرکت در آزمون کلیه داوطلبان از روز سه‌شنبه ۲۱ آذر امسال برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت؛ لذا کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده، نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
این اطلاعیه می‌افزاید: بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم‌چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است بر اساس اطلاعیه پرینت کارت به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره ۲) مراجعه و نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی یا کد پیگیری ثبت نام اقدام کند.
نماینده سازمان سنجش در روز‌های چهارشنبه ۲۲ آذر امسال و پنجشنبه ۲۳ آذر امسال صبح از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۰۰ و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ در باجه‌ی رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار