برگزاری آزمون پتروشیمی امیرکبیر با شرکت 4500 داوطلب

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر مرکز آزمون مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان از برگزاری آزمون استخدامی شرکت پتروشیمی امیرکبیر در ۲ نوبت صبح و عصر جمعه، ۲۸ خردادماه در این مؤسسه خبر داد.

حسین نیک‌اندیش اظهار کرد: این آزمون دعوت به همکاری مجتمع پتروشیمی امیر کبیر با شرکت بیش از چهار هزار و ۵۰۰ متقاضی در مؤسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی برگزار می‌شود و تمهیدات لازم جهت برگزاری آن در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: با توجه به سابقه بسیار مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان در برگزاری آزمون‌های مختلف و رعایت استانداردهای مورد نیاز اجرای آزمون مانند سیستم‌های صوتی، تهویه، سرمایشی و گرمایشی، عوامل اجرایی اطلاع‌رسانی و راهنمایی متقاضیان، به‌عنوان برگزار‌کننده این آزمون انتخاب شده است.

مدیر مرکز آزمون مؤسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان عنوان کرد: در این آزمون متقاضیان در رشته‌های مکانیک، کامپیوتر، صنایع مدیریت، محیط‌زیست، علوم تغذیه، برق و شیمی شرکت می‌کنند؛ تمام افراد شرکت‌کننده در این آزمون بومی استان هستند.

اخبار مرتبط