برگزاری امتحانات لغوشده دانشگاه چمران حداکثر تا 25 دی‌

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری امتحانات لغوشده این دانشگاه حداکثر تا تاریخ شنبه ۲۵ دی‌ماه خبر داد.

دکتر عبدالله پارسا با بیان اینکه با توجه به اعلام تعطیلی روز ۲۱ دی‌ماه از سوی هیأت دولت در پی درگذشت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، کلیه امتحانات دانشجویان در این روز لغو و به زمان دیگری موکول می‌شود، اظهار کرد: به همه دانشکده‌ها اعلام شده است که زمان امتحانات دانشجویان را بررسی و در صورت امکان با رعایت شرایط حال دانشجویان که مشکلی برای کسی ایجاد نشود، تاریخ برگزاری امتحانات لغوشده را با حفظ ساعت به روز پنج‌شنبه، ۲۳ یا شنبه ۲۵ دی‌ماه موکول کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه ممکن است بعضی از دانشکده‌ها در روز پنج‌شنبه برای دانشجویان تاریخ امتحان مشخص کرده باشند، تاریخ برگزاری امتحانات لغوشده حداکثر تا روز شنبه ۲۵ دی‌ماه است؛ البته در صورت امکان نیز دانشکده‌ها می‌توانند این امتحانات را در بعدازظهر چهارشنبه ۲۲ دی‌ماه برگزار کنند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به آغاز این نیم‌سال تحصیلی از ۲۰ شهریورماه، افزود: با توجه به آغاز زودهنگام ترم تحصیلی و تکمیل ۱۶ هفته آموزشی اختلالی در برنامه آموزشی دانشجویان ایجاد نمی‌شود و برای آنکه نیم‌سال دوم نیز کوتاه‌تر نشود، زمان آغاز کلاس‌ها از ۹ بهمن‌ماه خواهد بود.

برچسب ها :