رزومه

آرمان چای لاغری

بهبود وضع اشتغال کشور تا دو سال و نیم آینده

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

بهبود وضع اشتغال کشور تا دو سال و نیم آینده

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته از امسال تا دو سال و نیم آینده وضع اشتغال در کشور بهبود می‌یابد.
به گزارش خبرنگار مهر، علی ربیعی عصر شنبه در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی کارگران شهرستان تویسرکان، اظهار داشت: ایجاد ورزشگاه های کارگران سبب کمک به سلامت جامعه کارگری، نشاط این عزیزان و بهره وری بیشتر در کار می شود.
وی افزود: دولت یازدهم در شرایطی وارد کار شد که کشور دچار رکود و فقدان سرمایه ها بود و اکنون باید جوانانی را هم که وارد بازار کار می شوند، پاسخ گو باشیم.
ربیعی با اشاره به برنامه ریزی های کلان دولت در راستای ایجاد اشتغال و تسهیلات ارزان قیمت درنظر گرفته شده گفت: تا دوسال و نیم آینده وضع اشتغال را بهبود می بخشیم.
وی با تأکید بر اینکه زمینه برای سرمایه گذاری های بزرگ و کار در روستاها و شهرهای کوچک با ارائه تسهیلات ارزان قیمت فراهم شده است، گفت: سعی داریم در بخش های درمانی هم در خدمت جامعه باشیم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه تلاش های نماینده مردم و فرماندار تویسرکان قابل تقدیر است، گفت: در پروژه های اشتغال زا سهم تویسرکان را در خور توجه می‌بینیم تا پاسخگوی بیکاری شهرستان باشد.
وی عنوان کرد: سعی داریم تا سفرهای آتی و دوره های مختلف دستاوردهایی داشته باشیم و آنرا اعلام کنیم.
ربیعی با بیان اینکه افتتاح ورزشگاه کارگران تویسرکان با ۲ میلیارد تومان اعتبار انجام شد، گفت: ساخت این ورزشگاه می تواند در بالابردن روحیه نشاط جامعه کارگری شهرستان مؤثر باشد.
وزیر کار تعاون و رفاه اجتماعی تأکید کرد: هیچ خدمت بالاتر از این نیست که سفره یک کارگر رنگین تر شود.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار