بهره‌برداری از 12 پروژه عمرانی و آموزشی در دانشگاه بهبهان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

۱۲ پروژه علمی، آموزشی و عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال در دانشگاه صنعتی خاتم‌الانبیاء بهبهان به بهره‌برداری رسید.

شامگاه گذشته ۲۹ مهرماه و با حضور استاندار و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی ۱۲ پروژه علمی، آموزشی و عمرانی با زیربنای بیش از ۱۰ هزار متربع و اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

مهم‌ترین این پروژه‌ها، ساختمان دانشکده تخصصی برق و کامپیوتر است که با زیربنای پنج هزار و ۶۰۰ مترمربع، احداث شده است؛ همچنین تأسیس مرکز جوار دانشگاهی با همکاری اداره‌کل فنی و حرفه‌ای استان و پردیس بهبهان پارک علم و فناوری خوزستان از دیگر پروژه‌های افتتاح‌شده این دانشگاه هستند که قرار است در راستای اهداف دانشگاه کارآفرین فعالیت کنند.

مجتمع آزمایشگاهی و کارگاهی دانشکده فنی و مهندسی، مرکز توسعه مهارت‌های پیشرفته جوار دانشگاهی (ASD) فنی و حرفه‌ای، پارک علم و فناوری خوزستان (پردیس بهبهان)، تعمیرات اساسی و نوسازی خوابگاه پسران دانشگاه، بهسازی و مسقف کردن معابر و لوله‌کشی گاز خوابگاه دختران دانشگاه، بهسازی و آسفالت فاز دوم جاده اصلی دانشگاه و معابر فرعی آن، پارکینگ وسایل نقلیه کارکنان و اساتید و ساختمان مرکزی دانشگاه، زیباسازی و رنگ‌آمیزی کلی دانشکده منابع طبیعی، راه‌اندازی سایت کامپیوتری دانشکده علوم پایه، تأسیس کتابخانه مستقل دانشکده علوم پایه و اتصال خوابگاه دختران و دانشکده برق و کامپیوتر به شبکه فیبر نوری سراسری عناوین پروژه‌های افتتاح‌شده این دانشگاه هستند.

اخبار مرتبط