به‌کارگیری فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان خوزستان از مهر

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش خوزستان از آغاز به‌کارگیری نخستین گروه از فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان استان در سال جاری خبر داد.

حرج چلداوی اظهار‌کرد: این گروه ورودی سال ۹۱ دانشگاه فرهنگیان استان هستند که با تمهیدات در نظر گرفته‌شده پس از اخذ ترم تابستانه در شهریور‌ماه سال جاری فارغ‌التحصیل شده و از مهرماه در آموزش‌وپرورش استان به‌کار گرفته خواهند شد.

وی افزود: افرادی که امسال از دانشگاه فرهنگیان استان فارغ‌التحصیل و به‌کار گرفته خواهند شد، حدود هزار و ۳۰۰ دانشجو معلم هستند.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی اداره‌کل آموزش‌و‌پرورش خوزستان عنوان کرد: این دانشجویان در رشته علوم تربیتی و با گرایش آموزش ابتدایی تحصیل می‌کنند. از هفته آینده جلساتی در خصوص به‌کارگیری این فارغ‌التحصیلان برگزار خواهد شد که امکان اعلام اطلاعات بیشتری را در این خصوص فراهم می‌کند.

اخبار مرتبط