بیش از ۲۶ هزار ولادت در خوزستان به ثبت رسید

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل ثبت احوال استان خوزستان:
بیش از ۲۶ هزار ولادت در خوزستان به ثبت رسید
مدیرکل ثبت احوال استان خوزستان گفت: در ۳ ماهه نخست امسال ۲۶ هزار و ۲۳۹ مورد ولادت به ثبت رسیده و ۴ هزار و ۸۷۷ واقعه فوت در خوزستان ثبت شده است.

بهنام مریدی اظهار داشت: تاکنون از ۱۰ سند هویتی صادر شده برای شهدا و شخصیت‌های شاخص استان خوزستان رونمایی شده است.

وی افزود: این اسناد هویتی برای شهید علی هاشمی، شهیده سهام خیام، شهید مجید بقایی، شهید بهنام محمدی، شهید احمد رستگار، شهید احمد سگوندی، شهدای خوزستانی حادثه هفتم تیرماه، شهدای مدرسه پیروز بهبهان، علامه شیخ شوشتری و مرحوم قیصر امین پور صادر شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان خوزستان با بیان اینکه در ۳ ماهه نخست امسال ۱۵ هزار و ۱۸ واقعه ازدواج در این استان به ثبت رسید، گفت: همچنین ۲ هزار و ۱۱۴ واقعه طلاق در خوزستان به ثبت رسید.

وی بیان کرد: در ۳ ماهه نخست امسال ۲۶ هزار و ۲۳۹ مورد ولادت به ثبت رسیده است و ۴ هزار و ۸۷۷ واقعه فوت در خوزستان ثبت شده است.

مریدی با بیان اینکه ۱۳ هزار و ۳۶۸ نوزاد از موارد ولادت مربوط به ولادت نوزدان پسر بوده است، افزود: ۱۲ هزار و ۸۷۱ نوزاد نیر دختر بوده‌اند.

وی درباره تفکیک آمار فوتی در خوزستان عنوان کرد: ۲ هزار و ۷۴۰ مورد مرد و ۲ هزار و ۱۳۷ مورد از افراد فوت شده زن هستند.

دسته بندی:اخبار